Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       

Dnia 18 czerwca 2018 roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym w Kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu odbyła się VI edycja Wrocławskiego Forum Kobiet, organizowana przez Zachodnią Izbę Gospodarczą – Pracodawcy i Przedsiębiorcy. Hasłem WFK była - „Ekologiczna kobieta w cyfrowym świecie”.

Patronem Głównym wydarzenia była firma 3M Wrocław Sp. z o.o.

Program obejmował m.in. wykłady o zasadach savoir-vivre'u w biznesowej komunikacji i na co dzień oraz właściwych wyborach w zagonionym świecie - Bóg, kasa, rock and roll, smog cichy zabójca, nowe technologie w cyfrowym świecie, wykłady o zdrowiu, zdrowym żywieniu, pielęgnacji duszy i ciała, znamionach i pieprzykach, tajnikach chirurgii plastycznej, pięknie zdrowego uśmiechu, pokochaniu siebie tu i teraz oraz wiele inspirujących rozmów z gośćmi specjalnymi.

https://www.youtube.com/watch?v=QS7UQoZm9OM

Gośćmi specjalnymi VI edycji byli:

Paweł Deląg – o swoim zawodzie mówi: "Aktorstwo jest możliwością opowiadania o namiętnościach, o całej dziwaczności świata. Aktorstwo jest odbiciem, można za jego pośrednictwem opowiedzieć dużo własnych przeżyć". Debiutował w 1993 roku w roli serbskiego uchodźcy u samego Stevena Spielberga w Liście Schindlera, Kobiety szepczą, że to najprzystojniejszy polski aktor!

Beata Tadla – dziennikarka, od 1991 roku związana z mediami. W TVN była gospodynią m.in. głównego wydania Faktów, a w TVP – Wiadomości oraz programów publicystycznych. Zdobywczyni tytułu „Mistrz Mowy Polskiej” i tytułu „Najlepiej Ubrana Kobieta Mediów”. Wykładowca. Pracuje m.in. ze studentami Uniwersytetu Wrocławskiego i SWPS. Prowadzi szkolenia z wystąpień publicznych. Potrafi skutecznie rozprawić się z tremą.

Szymon Hołownia – Polski dziennikarz, publicysta, pisarz, dwukrotny laureat nagrody Grand Press. Wydał kilkanaście książek o tematyce społecznej i religijnej. Odznaczony przez Rzecznika Praw Dziecka „Odznaką honorową za zasługi dla ochrony praw dziecka”. Jest Ambasadorem Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt – prowadzący program TV "Ostre Cięcie", założyciele sieci salonów WS ACADEMY, kreatorzy i pasjonaci fryzjerstwa. Autorzy wielu stylizacji do sesji zdjęciowych, programów telewizyjnych i pokazów mody.

Na forum przybyło ponad 500 przedstawicielek wrocławskiego i dolnośląskiego biznesu, kultury i nauki.

Po raz pierwszy w historii Wrocławskiego Forum Kobiet odbyło się wieczorne after party w restauracji 1450.

Udział w Forum był bezpłatny.

Udostępnij >
T
separator