Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Well Fitness zastąpi Fitness World

Sieć Well Fitness od 1 września zastąpi istniejącą dotychczas sieć Fitness World. Rebranding przejdzie wszystkich 20 lokali, w tym te zlokalizowane we Wrocławiu. W trakcie zmian placówki będą funkcjonować normalnie. Właścicielem klubów od grudnia 2020 roku jest Medicover Polska.

Kluby Well Fitness o powierzchni od 800 do 2500 m² zostały wyposażone w sprzęt od wiodących producentów sprzętu fitness na świecie. Siłownie otwarte są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Posiadacze kart Medicover Sport będą mogli skorzystać z oferty abonamentowej sieci.

- Holistyczne podejście do zdrowia i aktywności fizycznej połączone z luźną, przyjazną atmosferą do ćwiczeń było wyróżnikiem Fitness World. W Well Fitness będziemy kontynuować tę filozofię. Chcemy, aby było to miejsce dla każdego - bez względu na poziom zaawansowania treningowego, wiek czy kondycję. Wykwalifikowany zespół sprawia, że osoby odwiedzające siłownie z całą pewnością będą czuć się pewnie i komfortowo, a dodatkowe wsparcie Medicover pozwoli naszym klientom łączyć budowanie formy z dbaniem o zdrowie - mówi Maciej Kupis, dyrektor sieci Well Fitness.

Właścicielem Well Fitness jest Medicover Polska - międzynarodowa firma, świadczącą usługi medyczne i diagnostyczne, rozwijająca swoje portfolio w zakresie oferowania usług sportowych.

Jak podkreśla Maciej Kupis współpraca z Medicover pomoże w jeszcze lepszym dopasowaniu oferty sieci do potrzeb klienta.

- Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie. Dlatego Medicover angażuje się w promocję aktywności fizycznej. W ramach naszej współpracy m.in. zostaną opracowane zajęcia rekomendowane przez Medicover, z których będzie mógł skorzystać każdy nasz klient - mówi dyrektor sieci Well Fitness.

Kluby Well Fitness we Wrocławiu można znaleźć przy ulicy: Wiwulskiego, Świeradowskiej, Grabiszyńskiej, Długosza oraz Trzebnickiej.

Udostępnij >
T
separator