Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Wielka Gala Biznesu na Stadionie Wrocław!

Tegoroczne rozdanie statuetek Dolnośląskich Gryfów zaplanowano na 26 października. Po raz pierwszy towarzysząca temu wydarzeniu Wielka Gala Biznesu odbędzie się na Stadionie Wrocław

Rozstrzygnięcie konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” to co roku wielkie wydarzenie w świecie biznesu. Gośćmi są tam przedstawiciele dolnośląskich przedsiębiorstw, świata nauki, politycy i samorządowcy, a przede wszystkim reprezentanci firm, samorządów i organizacji nominowanych do Dolnośląskiego Gryfa.

W tym roku statuetki będą przyznane w ośmiu kategoriach: Nagroda za działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, Nagroda za sukces w biznesie dzięki wykorzystaniu mediów społecznościowych, Nowoczesny pracodawca, Lider transformacji biznesu, Firma świadoma ekologicznie, Samorząd wspierający biznes, Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes / rozwój oraz Dolnośląski Produkt Roku.

Po raz pierwszy w historii konkursu Wielka Gala Biznesu odbędzie się na Stadionie Wrocław.

- To wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, również dla przedsiębiorców – mówi Marek Pasztetnik, prezes Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy. – To właśnie tutaj mają miejsce największe biznesowe wydarzenia, nie tylko dla naszego regionu. Przykładem jest choćby ostatni kongres gospodarczo-geopolityczny Forum G2. Mam nadzieję, że miejsce to przypadnie do gustu również naszym gościom.

- Goszczenie Wielkiej Gali Biznesu i „Dolnośląskich Gryfów” to dla nas wydarzenie prestiżowe, które potwierdza, że Stadion Wrocław jest doskonałym miejscem do organizacji tego typu przedsięwzięć. Obiekt może pochwalić się nowoczesnym zapleczem konferencyjnym, dogodnym dojazdem i parkingiem. Dodatkowo, w tym trudnym czasie, jest w stanie wypełnić wszelkie rygory bezpieczeństwa – mówi Marcin Przychodny, Prezes Zarządu Stadionu Wrocław.

Dla bezpieczeństwa uczestników Wielka Gala Biznesu odbędzie się w odpowiednich warunkach sanitarno-epidemiologicznych, z ograniczoną liczbą zaproszonych gości.

Po raz pierwszy w historii, wydarzenie to będzie także transmitowane online.

Udostępnij >
T
separator