Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Wroclavia wspiera gastronomię

Centrum handlowe Wroclavia wspiera swoich restauratorów. Już od 8 marca, klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 150 zł, otrzymają vouchery do wybranej przez siebie kawiarni lub restauracji Wroclavii.

Akcja „Zrób zakupy i #WspierajGastro” rozpoczęła się 8 marca. Zasady są bardzo proste: każdy, kto zrobi zakupy we Wroclavii na kwotę co najmniej 150 zł, otrzyma voucher o wartości 20 zł do wykorzystania w strefie Grand Kitchen.

Vouchery będą dostępne na stoisku promocyjnym zlokalizowanym w pobliżu fontanny. Wystarczy okazać paragon na wspomnianą kwotę lub maksymalnie trzy paragony, które łącznie będą dawały tę sumę. Przy odbiorze należy wskazać restaurację lub kawiarnię, z oferty której chcemy w ten sposób skorzystać. Zamówienia z wykorzystaniem voucherów realizowane będą wyłącznie na wynos w godzinach otwarcia Wroclavii (9.00-21.00).

Do programu przystąpiło niemal 20 najemców centrum, czyli kawiarni i restauracji serwujących dania z całego świata.

 Akcja „Zrób zakupy i #WspierajGastro” zaplanowana jest do 20 marca. Aby wziąć w niej udział i otrzymać voucher, należy być użytkownikiem programu Cashback Wroclavia. To unikatowy program, który daje możliwość zwrotu części pieniędzy wydanych na zakupy we wszystkich sklepach Wroclavii, nawet 150 zł rocznie. Wystarczy zarejestrować się w aplikacji mobilnej lub na stronie Wroclavii, a następnie rejestrować zakupy i automatycznie zbierać punkty.

- Odpowiadając na aktualną sytuację związaną z pandemią, chcieliśmy stworzyć ciekawy program, który wesprze zarówno naszych najemców gastronomicznych, jak i tych z innych branż. Jednocześnie odpowiadamy na oczekiwania klientów – mieszkańców regionu, którzy potrzebują poczucia normalności, kontaktu z drugim człowiekiem i dostępu do oferty „na żywo”, z możliwością obejrzenia, dotknięcia, przymiarek – podkreśla Anna Kula, rzecznik prasowy Wroclavii.

W kwietniu ubiegłego roku Wroclavia włączyła się także w akcję #NaRatunekRatownikom, przekazując prowiant dla ratowników medycznych z Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. Wpłaciło również darowiznę na przyłbice dla pracowników szpitali i dofinansowała posiłki dla seniorów. Z kolei jesienią Wroclavia podjęła współpracę z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, włączając się w akcję informacyjną na temat oddawania osocza i przekazując słodkie upominki dla dawców.

 

Udostępnij >
T
separator