Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Wroclavia z certyfikatem Safe&Healthy Places

Bezpieczeństwo, dbałość o środowisko naturalne, a także zachowanie higieny to czynniki podlegające weryfikacji przez przyznaniem certyfikatu Safe&Healthy Places. Wroclavia otrzymała najwyższą możliwą ocenę audytora, którym jest Bureau Veritas, światowy lider w dziedzinie badań, inspekcji i usług certyfikacyjnych

Co roku Bureau Veritas weryfikuje zarządzanie standardami bezpieczeństwa i higieny we wszystkich europejskich centrach handlowych oraz wystawienniczych grupy Unibail – Rodamco – Westfield, do której należy Wroclawia. W tym roku ze względu na pandemię obiekty URW wzmocniły praktyki zapobiegające zagrożeniom dla zdrowia. Przy współpracy z epidemiologami i w oparciu o najnowsze zalecenia organów ds. zdrowia zaktualizowano i wdrożono w życie przewodnik BHP dla centrów handlowych. Następnie Bureau Veritas przeprowadziło audyt centrów, sprawdzając je pod względem zarządzania w kilku kluczowych aspektach: jakość wody i powietrza, higieny, bezpieczeństwz wyposażenia oraz przeciwpożarowego.

Audytor docenił szereg czynności, które Wroclavia wykonuje na co dzień w ramach zapewnienia bezpieczeństwa i najwyższego komfortu klientów, takich jak pomiar jakości wody i ścieków, kontrola temperatury i jakości powietrza, czyszczenie i wymiana filtrów. Nie bez znaczenia okazały się także zabezpieczenia, które wrocławskie centrum wprowadziło w ostatnich miesiącach, w tym m.in. obecność płynów dezynfekujących przy wejściach, dodatkowe oznakowanie, komunikaty wizualne i głosowe dot. bezpiecznych zakupów czy zwiększona częstotliwość mycia i dezynfekcji powierzchni użytkowych.

- Ochrona zdrowia naszych pracowników, najemców, gości i partnerów jest dla nas priorytetowa. Dlatego z radością przyjmujemy tytuł „Safe&Healthy Places” – mówi Małgorzata Woźniak, dyrektor Wroclavii. - Tegoroczny audyt po raz pierwszy w historii wspierali epidemiolodzy. To dla nas bardzo ważne, ponieważ zależy nam na maksymalnym zapewnieniu szeroko rozumianego bezpieczeństwa wszystkim odwiedzającym nasze centrum. Poddanie Wroclavii audytowi Bureau Veritas jest częścią długoterminowego planu, który ma zapewnić nam utrzymanie się w czołówce praktyk w zakresie higieny, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Udostępnij >
T
separator