Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Znany Gryf, nowe kategorie

Tegoroczna edycja Dolnośląskich Gryfów będzie wyjątkowa nie tylko dlatego, że odbywa się w szczególnym czasie pandemii. Tym razem nagrody zostaną przyznane w ośmiu kategoriach, a których aż sześć to nowe propozycje

„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” promuje i nagradza najważniejsze osiągnięcia biznesowe regionu. Docenia innowacyjność i zaangażowanie inwestycyjne, zauważa działania na rzecz lokalnej społeczności. Jest wyjątkowym podziękowaniem dla tych, którzy tworzą gospodarczą i społeczną przyszłość regionu.

Podczas tegorocznej edycji zostaną przyznane statuetki Dolnośląskiego Gryfa w ośmiu kategoriach. Sześć z nich to zupełnie nowe lub też odświeżone propozycje. Należą do nich: Nagroda za działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, Nagroda za sukces w biznesie dzięki wykorzystaniu mediów społecznościowych, Nowoczesny pracodawca, Lider transformacji biznesu, Firma świadoma ekologicznie oraz Samorząd wspierający biznes. Gryfy przyznane zostaną także w dwóch znanych już wszystkim kategoriach: Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes / rozwój oraz Dolnośląski Produkt Roku.

-  Nowe kategorie odzwierciedlają aktualną sytuację gospodarczą oraz trendy w regionie i na świecie - mówi Jakub Matusiak, dyrektor w PwC. - Mają także dać szansę na statuetkę tym, którzy do tej pory nie zostali uhonorowani w konkursie. W związku ze zmianami klimatycznymi i rosnącym znaczeniem odpowiedzialności w biznesie powstały aż dwie nowe kategorie z obszaru CSR. Doceniamy również samorządy, które wspierają lokalny biznes oraz pracodawców, którzy wychodzą naprzeciw potrzebom swoich pracowników. Uhonorujemy firmy, które potrafią przetransformować swój biznes i te, które odniosły sukces w mediach społecznościowych. To wszystko i jeszcze więcej czeka nas w 17 edycji konkursu “Dolnośląski Gryf”. 

O wysokim poziomie przedsięwzięcia decyduje skład Kapituły Konkursu, której członkami są wybitni eksperci i specjaliści w takich dziedzinach jak: nauka, biznes i polityka. Należą do niej rektorzy najważniejszych wrocławskich uczelni, przedstawiciele dolnośląskich samorządów oraz dyrektorzy, prezesi i właściciele najważniejszych przedsiębiorstw i instytucji Dolnego Śląska, odnoszący sukcesy nie tylko na rynku krajowym, lecz także zagranicznym.

Jak zawsze jedynym kryterium koniecznym do wzięcia udziału w konkursie będzie zarejestrowana działalność na terenie Dolnego Śląska, również w postaci filii lub oddziału. Start w tym przedsięwzięciu nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Organizatorami konkursu są: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Partner Merytoryczny firma PwC.

Zgłoszenia do udziału w 17. edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” można przesyłać do 30 września 2020 roku. Ankiety konkursowe dostępne są w wersji online na stronie www.Gryfy.pl/ankiety/.

Udostępnij >
T
separator