Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Forum Ekonomiczne 2020 odbędzie się na Dolnym Śląsku!

Tegoroczne Forum Ekonomiczne odbędzie się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu w dniach od 8 do 10 września 2020 r. Wszystko dlatego, że Krynica Zdrój leży w czerwonej strefie zagrożenia koronawirusem

Kiedy 6 sierpnia Ministerstwo Zdrowia wprowadziło dodatkowe obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne w prawie 20 powiatach, powiat nowosądecki, na terenie którego znajduje się Krynica Zdrój, znalazł się w czerwonej strefie. Stąd też organizatorzy Forum Ekonomicznego postanowili przenieść tegoroczne wydarzenie na Dolny Śląsk, do Karpacza. Według nich dynamika sytuacji uniemożliwia przewidzenie, jak szybko poszczególne powiaty odzyskają status umożliwiający organizację kongresów. To zaś uniemożliwia finalne przygotowanie infrastruktury centrum konferencyjnego i może uniemożliwić organizację imprezy w planowanym terminie.

„Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo gości postanowiliśmy zatem przenieść Forum Ekonomiczne do Karpacza, który znajduje się w strefie zielonej. Co więcej, mamy bardzo dobre doświadczenia współpracy z Hotelem Gołębiewski, gdzie już kilkukrotnie z sukcesem organizowaliśmy nasze konferencje” – czytamy na stronie Instytutu Wschodniego, organizatora Forum Ekonomicznego.

Program Forum nie ulegnie zmianie. Wszystkie zaplanowane debaty i wydarzenia odbędą się zgodnie z planem. Większość z nich w tradycyjnej formie, a jedynie część zostanie przeniesiona do Internetu.

.

 

Udostępnij >
T
separator