Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
PPK bez tajemnic

Główne założenia programu Pracowniczych Planów Kapitałowych, zasady ich wdrażania oraz współpraca w tym zakresie z instytucjami finansowymi to główne tematy bezpłatnego szkolenia organizowanego przez Zachodnią Izbę Gospodarczą – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, które odbędzie się 2 marca.

Szkolenie przeznaczone jest dla pracodawców zatrudniających do 20 osób oraz dla przedstawicieli jednostek z sektora finansów publicznych.

Podczas szkolenia omówione zostaną m.in. powody wdrożenia PPK, jego główne założenia, wdrożenie programu w podmiocie zatrudniającym, zliczanie 3-miesięcznego okresu zatrudnienia, zwrot środków przed 60 rokiem życia czy wypłata środków po 60 roku życia. Będzie też mowa o instytucjach finansowych współpracujących przy wdrażaniu programu.

Spotkanie poprowadzą eksperci PFR Portal PPK: Alina Nieplowicz oraz Maciej Sawicz.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny TUTAJ. Każda zarejestrowana osoba osoba otrzyma link aktywacyjny do spotkania, które odbędzie się na platformie transmisjeonline. Połączenie z pokojem szkoleniowym jest w pełni bezpieczne. Po spotkaniu uczestnicy będą mogli zadawać pytania na czacie.

Webinarium odbędzie się 2 marca w godz. 9:00-12:00.

Udostępnij >
T
separator